Uncategorized

עוקבים לאינסטגרם חינם

img-2

עוקבים לאינסטגרם חינם

כאשר החלה רשת האינסטגרם לפעול הייתה זו בסך הכל אפליקציה בה יכולתם לערוך תמונות ולשתף אותן ברשת. אך כמובן שעולם כמנהגו נוהג ותוך זמן קצר כולם הבינו את הכוח השיווקי של האינסטגרם. ישנם כמה דרכים בעזרתם ניתן להשתמש באינסטגרם למטרות שיווקיות, להלן שתי דוגמאות להמחיש את הרעיון.

1. אפשר להשתמש באינסטגרם כדרך להשיג קהל רב יותר. שימו לב שהאינסטגרם היא רק אפליקציית סלולארי אלא גם נגישה למחשבים. בעזרת אינסטגרם תוכלו להגיע לקהל של אפל, אנדרואיד ומשתמשי המחשבים. כלומר קהל מגוון.

3. בעזרת אינסטגרם תוכלו לשתף את הקהל באופן אקטיבי ביחסי הציבור שלכם. למשל תוכלו לערוך תחרות תמונות בנושא מסוים (הרלוונטי לקמפיין הפרסום שלכם).
התנאי להצלחת כל הקמפיינים השיווקיים באינסטגרם, כמו גם ברשתות חברתיות אחרות, הוא עוקבים רבים. יש לכם צורך בעוקבים רבים על מנת ליצור את הבאז התקשורתי הראוי ברשתות החברתיות. השגת עוקבים רבים באינסטגרם היא מטרה בפני עצמה ויש כאלה אשר מוכנים לשלם כסף עבור עוקבים רבים באינסטגרם. ניתן לקנות עוקבים לאינסטגרם אך אני ממליץ דווקא כל קידום אורגני, עבודה טובה ואיכותית אשר תיתן לכם עוקבים לאינסטגרם חינם . העוקבים לאינסטגרם חינם שווים עבורכם הרבה יותר מעוקבים בתשלום.

 

איך לקבל עוקבים לאינסטגרם חינם?
על מנת להשיג עוקבים לאינסטגרם חינם עליכם ליצור חשבון אינסטגרם פעיל. עליכם להקפיד להפיח בו רוח חיים עם תמונות המתעדכנות מידי יום. על התמונות להיות בעלות ערך כלשהו, משהו שייצור עניין אמיתי בקרב גולשים ויגרום להם לרצות להיות עוקבים שלכם.

  • ם אתם רוצים לקבל עוקבים לאינסטגרם חינם אז עליכם גם להיות עוקבים לאינסטגרם חינם בעצמכם עבור אנשים אחרים – עשו לייקים ועקבו אחר חשבונות של אחרים. אתם מכירים את האמרה 'חייך והעולם יחייך אתך'? זה משהו בסגנון תערבו אחר חשבונות אינסטגרם של אחרים והם יעקבו בחזרה אחריכם. כל שעליכם לעשות הוא להתמיד ומובטח לכם שתקבלו עוקבים רבים לאינסטגרם חינם.

 

אם תיתנו ערך אמיתי לתמונות שלכם זה יעזור מאוד להשיג עוקבים רבים לאינסטגרם בחינם. למשל אם העסק שלי הוא חנות אינטרנטית למזון וציוד לבעלי חיים אני יכול להציע קופונים של הנחות באמצעות רשת האינסטגרם. ככה מבחינת הגולשים יש להם ענייו אמיתי להפוך לעוקבים שלכם – יש להם אפשרות להשיג כך קופונים של הנחה. אל תגידו לו שקופונים של הנחה בעסק שלכם עולים לכם כסף, זהו פיתיון המביא לקוחות לעסק שלכם ומייצר לכם כסף, לכם מתן קופונים הוא דרך מעולה להשגת עוקבים לאינסטגרם בחינם.

 

עוד טריק ידוע שמסייע להשיג עוקבים לאינסטגרם בחינם הוא שימוש בתגיות. כל מי שמתעסק בקידום באינסטגרם כבר מכיר את זה. זה עובד וזה לא מזיק. תייגו כל תמונה בהאשטאג (השתמשו ב 5-7) וזה יביא לכם יותר צופים לתמונות אשר חלקם יהפכו לעוקבים שלכם. הקפידו רק על רלוונטיות התגיות לתמונה, תייגו את התמונות נכון.

 

 

 

קניית עוקבים באינסטגרם

 

מדיה חברתי הפכה לשיטת הקידום המצליחה ביותר בשנים האחרונות בגלל יתרונות רבים שחבויים בה. חברות גדולות ראו ממקור ראשון איך הן קיבלו חשיפה מוגברת וצברו רווח גדול. שיווק במדיות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר עובד כמו שיטת מכירות רגילה אבל הלקוחות מגיעים מהמקומות הכי לא צפויים. קידום במדיה חברתית הפך לטרנד בשנים האחרונות, כי ללא ספק במקום להקים קמפיינים ממומנים של גוגל או קמפיינים אורגנים בגוגל במדיות חברתיות אפשר לקבל חשיפה בעשירית מהזמן ולייצר יותר מכירות.קניית עוקבים באינסטגרם

אינסטגרם היא אחת מרשתות המדיה החברתיות המועדפות. המוני יזמים השתמשו ועדיין משתמשים במדיה זו כדי למכור את מוצריהם או לפרסם את עסקיהם, אינסטגרם היא מדיה קלה מאוד לתפעול בגלל שעל מה שצריך להכניס במידע היא תמונה ותיאור. כל מה שעושים באינסטגרם הוא לצלם תמונה לערוך אותה קצת עם כמה אפקטים מובנים, להכניס תאור וHASHTAGS, והנה אנו מוכנים עם קמפיין של 5 דקות.

כדי לקבל יותר עוקבים ואוהדים באינסטגרם אנו יכולים לעשות את הדברים הבאים: הדרך המסורתית, לשתף תמונות איכותיות, כולל HASHTAGS לתמונות, הוספת תגים גאוגרפים. שיטה זו לוקחת זמן והתמדה כדי להגיע לתוצאה ממשית. בחברות גדולות אנו רואים שלחברות אלו אין זמן לכן אנו משתמשים בפעולה של קניית עוקבים באינסטגרם, ככה הן חושפות את המוצר או הפרסום מהר ולא מחכות את כל הזמן של ההתמדה (הרי לחברות גדולות אין את הזמן הזה).

 

למה זה נחוץ לקבל מספר גדול של עוקבים באינסטגרם? במדיה חברתית חשבונות עם הרבה עוקבים נחשבים משכנעים. לא משנה מה יפרסמו בחשבון עם הרבה עוקבים העוקבים יקבלו את הפרסום ואפילו אולי ילחצו עליו לייק, חשבונות עם הרבה עוקבים הם גם חשבונות שנחשבים לנוחים לבריות מה הכוונה? נוחים לבריות הם חשבונות שלא מפורסמים בהם דברים פולשניים או לא מוסריים. הרבה אנשים היום קונים עוקבים באינסטגרם או לייקים לאינסטגרם אבל הם קודם צריכים לראות שהקמפיינים הללו באמת יעזרו להם אל לפני רכישת לייקים באינסטגרם קודם כל צריך להתייעץ עם איש פרסום שמבין במדיות חברתיות.

Traffix

img-3

Author

admin