קידום אתרים SEO הוא צורך המתעורר כאשר רוצים לבנות חדש או מתי שיש אתר קיים רק שרוצים להגדיל את התנועה של הלקוחות לתוך האתר דמיינו שהאתר שלכם הוא הפנים שלכם באינטרנט תחשבו על אתר יפה ומעוצב ונוח למשתמש כיום 95% מהישראלים בוחרים לחפש כמעט כל דבר קטן בגוגל כך שהאתר שלכם חייב להיות ידידותי לגוגל בנוסף מערכת האתר חייבת להיות תקינה ומהירה ללא כל בעיות תכנות מכיוון שאם האתר לא יהיה תקין יהיה קשה ואפילו בלתי אפשרי לקידום. קידום אתרים נכון במנוע החיפוש של גוגל מתחיל כאשר רוצים לבנות אתר בצורה נכונה ומתוכננת מההתחלה כדי שיהיה מותאם ובנוי נכון כדי שעבודת הקידום ובניית האתר יוכלו לשרת את אותה מטרה והיא להביא לקוחות {לידים} על ידי תוכן שיווקי ואיכותי בתוך האתר בנוסף אופטימזציה מבנה אתר נכונה לפי הכללים. חשוב לזכור תוכן איכותי בתוך האתר יוצר תנועת מבקרים מחוץ לאתר !
קידום אתרים מתאים לעסקים שרוצים להגביר שטח מכירות, להגדיל לקוחות, לייצר רווחים מתוך האתר דרך עגלת קניות ועוד שירותים אחרים שאפשר לעשות דרך האתר כמו סליקת אשראי, מחירונים ללקוחות או מחירונים לספקים אפשר גם לבצע הזמנת מוצרים ורכישה און ליין בקיצור אפשר לנהל עסק אפילו מהבית, דרך האתר תוכלו בעצם להגיע לכל לקוח עד הבית עד למחשב דרך הקלדת ביטוי מסויים ממש כמו D2D.

 

קידום אתרים אורגני Google

כאשר מכניסים ביטוי {מילת מפתח} במנוע החיפוש של גוגל תוך 0.2 שניות גוגל פורסת לפנינו מגוון תוצאות
של מקומות {דפים} לפי הקריטריונים שגוגל בוחרת לעצמה בסדר של עד 10 תוצאות אורגניות כמו כן גוגל משנה מידי פעם את התוצאות הרלוונטיות לפי מדדים שהיא בוחרת כך שתמיד יהיה תזוזה ושינויים בהצגת התוצאות.
בשביל לקדם אתר בצורה אורגנית חשוב להיות מודע לשינוים באלגוריתים שגוגל ביצעה או אמורה לבצע
כגון עדכונים כמו פנדה ופינגווין ולהיות מחובר תמיד למתרחש סביב מנוע החיפוש כמעט היחיד שאנו מכירים גוגל !
אחד ההיתרונות הבולטים של קידום אתרים אורגני שגוגל לא גובה תשלום כלל בתוצאות החיפוש האורגניות {חשיפה – קליק}.
אחד החסרונות הבולטים בקידום האורגני שאם האתר שלנו לא מופיע בדף הראשון בגוגל בעצם האתר לא קיים ואין
חשיפה כי 90 אחוז מהמחפשים אינם מגיעים לתוצאה של דף 2 ואילך.

 

קידום אתרים ממומן Google AdWords

כל השירותים שאנחנו מכירים שגוגל נותנת כמו YouTube Gmail וכמו גם מנוע החיפוש הכי מפורסם בעולם Google ועוד שירותים כאלה ואחרים הם לא ממש בחינם ! מי משלם על כל הכלים המוצלחים האלו ?
התשובה היא שכל השירותים שגוגל מספקת לכל העולם הם על חשבון המפרסמים !
בשיטת פרסום מהפכנית שמשכה לעצמה היום בכל העולם רווחים של יותר מ – 10 מיליארד דולר בשנה.
גוגל אדוורדס נותנת הזדמנות לכל אחד להופיע בדף העליון הראשון וזה בזמן לא הגיוני של כמה שעות.
באמצעות קמפיין ממומן המפרסמים יוכלו להתחרות באופן יחסי על מיקום המודעה בדף כמו כן איכות המודעה מחיר לקליק ועוד פרמטרים נוספים שגוגל קבעה. אחד ההיתרונות הבולטים שהופך את הפרסום הממון של גוגל אדוורדס להכי טוב בעולם מכיוון שהפרסם משלם רק מתי שהלקוח נכנס לאתר זאת אומרת שאם הלקוח ראה את המודעה ולא הקליק המפרסם לא ישלם על ההופעה אלא רק על כניסה יוצא מכאן שאם “לא נחשפת לא שילמת” גוגל גובה אך ורק על הקלקות ולא על הופעות לעומת זאת בתוצאות החיפוש האורגני לא תשלמו על קליק.יתרון נוסף שגוגל אדוורד מציעה זה שירותי מיקום לפי אזוריים ממוקדים, לדוגמא אם יש לנו עסק של מכבסה בתל אביב לא נפרסם באזוריים כמו ירושלים או חיפה וכו’ שיטת פרסום בינלאומית – גוגל אדוורדס נחשבת למובילת הפרסום המקוון באינטרנט בכל העולם ומסתכמת ברווח של מיליארדי דולרים.

5/5 (1 Review)