קידום אתרים אורגני מייצג שיפור למנועי חיפוש, אשר מכוון להגדלת כמות ואיכות התנועה לאתר האינטרנט שלך באמצעות תוצאות מנוע חיפוש אורגני.

 

מה נכנס לתוך קידום אתרים אורגני?

כדי להבין לגמרי מה קידום אתרים אורגני אומר, בואו נפרק את המשפט ונבדוק את חלקיו:

  • איכות התנועה. אתה יכול למשוך את כל המבקרים שבעולם, אבל אם הם מגיעים לאתר שלך מכיוון שגוגל אמר להם שאתה משאב עבור מחשבים של אפל, כאשר אתה בכלל חקלאי שמוכר תפוחים, זה לא תנועה איכותית. במקום זאת אתה רוצה למשוך את המבקרים שבאמת מתעניינים במוצרים שאתה מציע.
  • כמות התנועה. ברגע שיש לך את האנשים הנכונים שלוחצים למעבר דרך עמודי תוצאות החיפוש, יותר תנועה יותר טוב.
  • תוצאות אורגניות. מודעות פרסום עושות עבודה טובה בהרבה עמודי תוצאות חיפוש. תנועה אורגנית זוהי תנועה שאתה לא צריך לשלם עבורה. תנועת חיפוש אורגני היא ספציפית כל תנועה ללא עלות שמגיעה מעמודי תוצאות חיפוש.

כיצד קידום אתרים אורגני עובד

אתה עלול לחשוב שמנוע חיפוש הוא אתר שאתה מבקר בכדי לכתוב (או להגיד) שאלה לתוך קופסא וגוגל, יאהו!, בינג או כל מנוע חיפוש אחר שבו אתה משתמש, מגיב לך באורח קסם עם רשימה של קישורים לאתרי אינטרנט שכביכול יענו לך על השאלה.

זה נכון. אבל אם אי פעם עצרת לחשוב מה עומד מאחורי רשימות הלינקים הקסומות הללו?

כך זה עובד: גוגל (או כל מנוע חיפוש אחר) יש סורק שיוצא החוצה ואוסף מידע לגבי כל המידע שניתן למצוא באינטרנט. הסורקים מביאים את כל ה-1 ו-0 בחזרה למנוע החיפוש כדי לבנות אינדקס. האינדקס הזה מתמלא בעזרת אלגוריתם שמנסה להתאים את כל המידע עם השאילתות שלך.

ישנם מספר גורמים שנכנסים לאלגוריתם של מנוע החיפוש, והנה כיצד קבוצת מומחים דירגה את חשיבותם:

img-2

זה הכל במנוע חיפוש של קידום אתרים אורגני.

החלק האורגני בקידום אתרים אורגני, הוא המקום שבו אנשים שכותבים את כל התוכן הזה ומכניסים אותו לאתרים שלהם ומשדרגים את התוכן ואת האתרים האלה כך שמנועי החיפוש יוכלו להבין מה הם רואים, והמשתמשים שמגיעים דרך החיפוש יאהבו את מה שהם רואים.

אורגני יכול להתבטא בכמה צורות. זה הכל החל מלוודא שתגי הכותרת ותגי המטא שניהם נותנים מידע והם באורך הנכון בכדי להצביע על קישורים לדפים שבהם אתה גאה.

ללמוד קידום אתרים אורגני

קטע זה באתר שלנו נמצא כאן כדי לעזור לך ללמוד כל מה שאתה רוצה על קידום אתרים אורגני. אם אתה ממש חדש בעסק, התחל ממש מההתחלה וקרא את המדריך למתחילים בקידום אתרים אורגני. אם אתה זקוק לעצה בנושא מסוים, תרגיש חופשי לחפש את מה שאתה צריך.

הנה סיקור כללי:

בניית אתר עם קידום אתרים אורגני

ברגע שאתה מוכן להתחיל לעבוד עם קידום אתרים אורגני, אז הגיע הזמן ליישם את הטכניקות של קידום אתרים אורגני לאתר שלך, גם אם האתר חדש לחלוטין או אחד ישן שאתה משפר.

הדפים הללו יעזרו לך להתחיל את הכל, החל מבחירת שם דומיין ידידותי לקידום אתרים אורגני עד לתרגולים הטובים יותר לקישורים פנימיים.

תוכן וסימונים קשורים

אתר הוא לא באמת אתר עד שיש בתוכו תוכן. אבל קידום אתרים אורגני עבור תוכן יש מספיק משתנים מסוימים שניתן לו כתבה משל עצמו. התחל כאן אם אתה סקרן לגבי חקר מילות מפתח, כיצד לכתוב העתק קידום אתרים אורגני, וסוגי הסימונים שיעזרו למנועי חיפוש להבין בדיוק על מה התוכן מדבר.

נושאים באתר

כבר למדת הרבה על נושאים באתר על ידי עיון בתוכן וסימונים קשורים. עכשיו הגיע הזמן להיות יותר טכני עם מידע על robot.txt.

נושאים הקשורים לקישורים

חקור לעומק את כל מה שאתה צריך לדעת לגבי קישורים מטקסט מעוגן עד ניתוב מחדש. קרא את סדרת דפים זאת כדי להבין איך ומתי להשתמש ‘לא לעקוב’, והאם הבלוג לאורחים כבר לא בשימוש. אם אתה יותר בקטע של בניית קישורים לצד דברים (לעבוד על מנת לשפר את הדירוגים באתר שלך על ידי קישורים), גש ישר למדריך למתחילים בבניית קישורים.

אורגני שונות

ברכותיי! נהיית מאסטר בקידום אתרים אורגני יומיומי מבפנים ומבחוץ ועכשיו אתה מוכן לנושאים יותר מתקדמים. וודא שלכל התנועה יש את הזמן הנוח ביותר עבור המרה עם שידרוג שיעור ההמרות (CRO), לאחר מכן, עבור לרמת המיקרו עם קידום אתרים אורגני מקומי, או הפוך את האתר לבינלאומי עם קידום אתרים אורגני.

האבולוציה של קידום אתרים אורגני

אלגוריתמים של מנועי חיפוש משתנים לעיתים תכופות וטקטיקות קידום אתרים אורגני מתפתח כתגובה לשינויים אלה. אז אם מישהו מציע לך ייעוץ קידום אתרים אורגני וזה לא מרגיש לך נכון, זה הזמן לבדוק את הנושא הספציפי הזה.

קידום אתרים SEO הוא צורך המתעורר כאשר רוצים לבנות חדש או מתי שיש אתר קיים רק שרוצים להגדיל את התנועה של הלקוחות לתוך האתר דמיינו שהאתר שלכם הוא הפנים שלכם באינטרנט תחשבו על אתר יפה ומעוצב ונוח למשתמש כיום 95% מהישראלים בוחרים לחפש כמעט כל דבר קטן בגוגל כך שהאתר שלכם חייב להיות ידידותי לגוגל בנוסף מערכת האתר חייבת להיות תקינה ומהירה ללא כל בעיות תכנות מכיוון שאם האתר לא יהיה תקין יהיה קשה ואפילו בלתי אפשרי לקידום. קידום אתרים נכון במנוע החיפוש של גוגל מתחיל כאשר רוצים לבנות אתר בצורה נכונה ומתוכננת מההתחלה כדי שיהיה מותאם ובנוי נכון כדי שעבודת הקידום ובניית האתר יוכלו לשרת את אותה מטרה והיא להביא לקוחות {לידים} על ידי תוכן שיווקי ואיכותי בתוך האתר בנוסף אופטימזציה מבנה אתר נכונה לפי הכללים. חשוב לזכור תוכן איכותי בתוך האתר יוצר תנועת מבקרים מחוץ לאתר !
קידום אתרים מתאים לעסקים שרוצים להגביר שטח מכירות, להגדיל לקוחות, לייצר רווחים מתוך האתר דרך עגלת קניות ועוד שירותים אחרים שאפשר לעשות דרך האתר כמו סליקת אשראי, מחירונים ללקוחות או מחירונים לספקים אפשר גם לבצע הזמנת מוצרים ורכישה און ליין בקיצור אפשר לנהל עסק אפילו מהבית, דרך האתר תוכלו בעצם להגיע לכל לקוח עד הבית עד למחשב דרך הקלדת ביטוי מסויים ממש כמו D2D.

קידום אתרים אורגני Google

כאשר מכניסים ביטוי {מילת מפתח} במנוע החיפוש של גוגל תוך 0.2 שניות גוגל פורסת לפנינו מגוון תוצאות
של מקומות {דפים} לפי הקריטריונים שגוגל בוחרת לעצמה בסדר של עד 10 תוצאות אורגניות כמו כן גוגל משנה מידי פעם את התוצאות הרלוונטיות לפי מדדים שהיא בוחרת כך שתמיד יהיה תזוזה ושינויים בהצגת התוצאות.
בשביל לקדם אתר בצורה אורגנית חשוב להיות מודע לשינוים באלגוריתים שגוגל ביצעה או אמורה לבצע
כגון עדכונים כמו פנדה ופינגווין ולהיות מחובר תמיד למתרחש סביב מנוע החיפוש כמעט היחיד שאנו מכירים גוגל !
אחד ההיתרונות הבולטים של קידום אתרים אורגני שגוגל לא גובה תשלום כלל בתוצאות החיפוש האורגניות {חשיפה – קליק}.
אחד החסרונות הבולטים בקידום האורגני שאם האתר שלנו לא מופיע בדף הראשון בגוגל בעצם האתר לא קיים ואין
חשיפה כי 90 אחוז מהמחפשים אינם מגיעים לתוצאה של דף 2 ואילך.

קידום אתרים ממומן גוגל אדוורדס

כל השירותים שאנחנו מכירים שגוגל נותנת כמו YouTube Gmail וכמו גם מנוע החיפוש הכי מפורסם בעולם Google ועוד שירותים כאלה ואחרים הם לא ממש בחינם ! מי משלם על כל הכלים המוצלחים האלו ?
התשובה היא שכל השירותים שגוגל מספקת לכל העולם הם על חשבון המפרסמים !
בשיטת פרסום מהפכנית שמשכה לעצמה היום בכל העולם רווחים של יותר מ – 10 מיליארד דולר בשנה.
גוגל אדוורדס נותנת הזדמנות לכל אחד להופיע בדף העליון הראשון וזה בזמן לא הגיוני של כמה שעות.
באמצעות קמפיין ממומן המפרסמים יוכלו להתחרות באופן יחסי על מיקום המודעה בדף כמו כן איכות המודעה מחיר לקליק ועוד פרמטרים נוספים שגוגל קבעה. אחד ההיתרונות הבולטים שהופך את הפרסום הממון של גוגל אדוורדס להכי טוב בעולם מכיוון שהפרסם משלם רק מתי שהלקוח נכנס לאתר זאת אומרת שאם הלקוח ראה את המודעה ולא הקליק המפרסם לא ישלם על ההופעה אלא רק על כניסה יוצא מכאן שאם “לא נחשפת לא שילמת” גוגל גובה אך ורק על הקלקות ולא על הופעות לעומת זאת בתוצאות החיפוש האורגני לא תשלמו על קליק.יתרון נוסף שגוגל אדוורד מציעה זה שירותי מיקום לפי אזוריים ממוקדים, לדוגמא אם יש לנו עסק של מכבסה בתל אביב לא נפרסם באזוריים כמו ירושלים או חיפה וכו’ שיטת פרסום בינלאומית – גוגל אדוורדס נחשבת למובילת הפרסום המקוון באינטרנט בכל העולם ומסתכמת ברווח של מיליארדי דולרים.