לייקים לדף בפייסבוק

כל מי שמשתמש באינטרנט בשביל לקדם ולעשות עסקים מכיר את החשיבות של דפי פייסבוק ואת הצורך בהשגת כמות גדולה של לייקים. זהו אמצעי להפצה ויראלית של הדף וזה דבר חשוב מאוד, זה יגדיל את החשיפה שלכם ובכך תזכו לעוד לקוחות. בדרך כלל כאשר מדברים על לייקים לדף בפייסבוק מייד חושבים על כל מיני שיטות, לפעמים לא ממש לגיטימיות, להשגת לייקים תוך זמן קצר, בדרך כלל לפי תשלום. נכון שהדברים האלה קיימים ונכון שיש להם יתרונות (אך גם חסרונות לא מעטים). לפני שאתם ממהרים לשלם עבור לייקים לדף בפייסבוק למה שלא תנסו את השיטות היותר אורגניות להשגת לייקים לדף בפייסבוק באופן טבעי.

ישנן מספר סיבות מדוע תעדיפו לעבוד "קשה" על מנת להשיג לייקים לפייסבוק ולא לקנות לייקים בקלות. הסיבה לכך שהלייקים שתוכלו לקבל באופן טבעי הם הרבה יותר איכותיים ורלוונטיים עוברכם. מה הכוונה איכותיים? ראשית כל מדובר בלייקים ממשתמשים אמיתיים לעומת הלייקים לדף בפייסבוק שקונים, הם בהרבה מקרים של משתמשים פיקטיביים אשר נוצרו בסיטונאות בשביל מטרה זו. שנית, הלייקים שתקבלו באופן טבעי הם יותר רלוונטיים למוצר שלכם, אם תקנו לייקים גם אם הם אמיתיים הם בהרבה מקרים מגיעים מחו"ל ויתכן שהמוצר שלכם דווקא פונה לשוק הישראלי המקומי.

 

אז איך בעצם אפשר להשיג יותר לייקים לדף בפייסבוק בצורה טבעית? להלן מספר טיפים קצרים בנושא.

1. יש לעדכן את דף הפייסבוק שלכם באופן קבוע וליצור עניין באופן תמידי. יש לעשות זאת בצורה מאוזנת ומתונה, לא להציף ולא להיעלם לשבועות. תלוי באופי הדף, מומלץ בין 2 ל – 4 עידכונים בשבוע. זה ייסיע לכם להשיג יותר לייקים לדף בפייסבוק.

2. ישנו שעות בהן ישנה יותר חשיפה לפייסבוק ומומלץ לפרסם את הפוסט בשעות אלו. זה תלוי גם בקהל היעד של דף האינטרנט. מומלץ להתייעץ עם מומחי קידום אתרים ברשתות חברתיות על מנת לקבוע איזה שעה היא המתאימה ביותר לעדכון התוכן שלכם. שימו לב שישנו אפליקציות מיוחדות בהן ניתן לתזמן את פרסום הפוסט.

3. שימו דגש על התוכן, פרסמו תוכן איכותי ומעניין. אל תפרסמו רק בשביל מטרת הפרסום עצמו. אתם חייבים לפרסם רק תוכן אמיתי ומעניין שיגרום לגולשים עניין. דרך אגב אל תחשבו שאתם אמורים לכתוב את התוכן של הדף שלכם בעצמכם, ישנם אנשי מקצוע לניהול דפי אינטרנט אשר יעשו זאת עבורכם.

4. ערכו תחרויות נושאות09פרסים. מקובל מאוד לערוך תחרויות והגרלות בין הגולשים שעשו לייקים לדף בפייסבוק. הרבה פעמים חברות מגרילות מוצרים אטרקטיביים, כמו למשל אייפון או אייפד על מנת לקבל לייקים. זה טוב וזה עוזר אך מומלץ להשתמש בפרסים אשר רלוונטיים יותר לדף הפייסבוק שלכם, כלומר קשורים למוצר שלכם.

5. במידת הצורך ניתן לעשות קמפיין פייסבוק בתשלום אשר יסייע לכם לקבל יותר חשיפה. זהו קמפיין יעיל ולגיטימי ואין כלום בינו לבין קניית לייקים.

Author

admin