קידום אתרי וויקס

הדיון הישן של "האם Wix רע ל SEO?"

img-2

הדיון הזה פשוט לא הולך להיעלם, נכון? אני מרגיש שהעמדה שלי בנוגע לדיון הזה הייתה מאוד ברורה ואני תמיד נשאב לתוך המשך של דיון זה בקבוצות הפייסבוק ובפורומים נוספים וזה באמת מתיש, אבל החלטתי להביע את דעתי על זה וזה מה שיש לי להגיד בצורה מסוכמת!

– ל Wix היה מוניטין רע עבור SEO, אבל הם השתפרו פי עשר בשנים האחרונות.

– הם המשיכו לשפר את ה SEO שלהם מבפנים.

– גוגל בעצמם אמרו כי הם לא עושים העדפה של פלטפורמות אחרות כאשר הם משתמשים בזחלן, אינדקס או דירוג אתרים ואני אפרסם את הקישור לפודקאסט של קייט טון והאנליסט של גוגל, ג'ון מולר אשר מוכיח זאת.

SEO הוא הרבה יותר גדול מאשר רק דף אחד של SEO, אם לאתר וורדפרס היו את כל האלמנטים של שלמות  on-page SEO, אבל לא הייתה אסטרטגיית off-page SEO או מאמץ כלשהו, סביר להניח שלא היית מוצא אותו מדורג טוב יותר מכל אתר אחר בכל פלטפורמה אחרת שיש לה אלמנטים טובים של on-page SEO ו off-page SEO או אסטרטגיה. SEO הוא לא רחוב חד סטרי. אתה חייב לעבוד על ה on page ועל ה off page של ה SEO כדי שמבחינה פוטנציאלית יהיה טוב עבור דירוג טוב בגוגל, ואפילו אז, אתה עדיין אולי לא תהיה מדורג טוב ויש לכך הרבה מאוד סיבות.

– אמנם זה נכון אם יש לך אתר Wix , סווקרספייס (Squarespace) או וובלי (weebly) שאתה לא יכול לקחת את האתר שלך ולהעביר אותו למקום אחר, זה לא  ממש שונה מה SEO. לא, אתה לא יכול לקבל גישה לקוד של אתר Wix ויכולה להיות ירידה בגלל זה, אבל זה לא הסוף של כל SEO.

– להרבה אנשים אין את הידע הבסיסי ביותר בכל הנוגע ל SEO ועדיין יש להם דעות מאוד חזקות עליו, ותגובה אחת שמאוד מעצבנת אותי היא "גוגל שונאת Wix"; קרא: "ראיתי אדם שפרסם בקבוצת פייסבוק שהוא שמע ש Wix הוא רע עבור SEO ולכן זה חייב להיות נכון ואני פשוט אאמין לזה במקום לבצע מחקר משלי?" – ברצינות?

זה משגע אותי! למה אנשים סומכים על דעות של זרים בקבוצות בפייסבוק כזה נוגע לנושא הזה? כיצד אתה יודע שהם יודעים על מה הם מדברים? האם הם דוברים של גוגל? האם הם רשמו את ההצהרה הזאת מפני שהם קראו משהו בדף פייסבוק אחר של אדם אחר שהם לא מכירים שאמר להם "Wix הוא רע עבור ה SEO" או "גוגל שונאת Wix"? אז זה חייב להיות נכון והם חייבים לדעת על מה הם מדברים?

קידום אתרי וויקס

תעשה מחקר משלך ותחליט בעצמך!

אז האם אני יכול להוכיח כי אתרי Wix יכולים להיות טובים באותה מידה כמו פלטפורמות אחרות עבור SEO? כן, אני יכול!

 

אם אי אפשר לקדם אתר וויקס תרשמו את מונח החיפוש התחרותי "ייעוץ עסקי" במקום ראשון יש את האתר 4ward.co.il שהוא אתר וויקס והוא אפילו לא תומך במובייל.

אפשר להמשיך בבדיקה בכך שנרשום פיתוח לומדות במקום ראשון יש אתר שנקרא היי טיץ' שהוא אתר וויקס

אחרון חביב אם נרשום "מציאות רבודה בחינוך" מקום שני יש אתר של מציאות רבודה שבנוי בוויקס שממוקם עם פוסט שבבלוג.

האם גוגל "שונא" את Wix? זה לWIXא נראה לי ככה 🙂

ולמרות שאני למעשה עצב ובונה אתרים בפלטפורמות אחרות הכוללות את וורדפרס, סקוורספייס (Squarespace) ושופטי (Shopify) – אני לא מפלה ואתה לא תמצא אותי מתחנן לוורדפרס או כל פלטפורמה אחרת, הדרך שבה אנשים גוערים ב Wix מפני שאני יודע שיש הרבה יותר ל SEO ולדירוג בגוגל מאשר הפלטפורמה שאתה משתמש בה, ואני מאמין ב Wix, ניסיתי אותה, בחנתי אותה והוכח לי שהיא ידידותית ל SEO.

כאשר לקוח פונה אלי ושואל אותי באיזו פלטפורמה אני משתמש כדי לבנות את האתר שלו או איזו פלטפורמה אני ממליץ לו להשתמש בה, אני תמיד אגיד איזו פלטפורמה אני חושב שתתאים בצורה הכי טובה לצרכי האתר שלו ולצרכי העסק שלו, ואם במקרה מדובר על שופיפי או וורדפרס או פלטפורמה אחרת – אז כך זה יהיה – הכל תלוי בו, בצרכים, ברצונות, בעסק שלו ולא איזו פלטפורמה אני מעדיף באופן אישי. אז אין כאן שנאה לוורדפרס, כלל לא, אפילו לא מעט, אבל אני בטוח שאנחנו נמשיך לראות אנשים שונאים Wix ומביעים את דעתם, בין אם מבוססת על ידע או לא וזה בסדר גמור, מפני שאנחנו חיים בעולם של חופש דיבור, כל מה שאני מבקש ממכם הוא לבצע מחקר משלכם אם קידום אתר וויקס הוא דבר הגיוני ולהחליט בעצמכם.

img-5

Author

admin