קידום אתרי וויקס מה מתכוונים?

אם פעם בשביל לבנות אתר אינטרנט היינו צריכים להיות מומחים בתכנות – היום ניתן לבנות אתרים באופן קל ופשוט מאוד. פלטפורמת בניית האתרים וויקס הפכה את הפעולה של בניית אתר אינטרנט לנגישה עבור כל אדם. כאשר יש לנו אתר וויקס אנחנו צריכים לבנות אותו מראש כך שיהיה לנו קל לקדם אותו בגוגל ולהשיג דרכו חשיפה גדולה יותר או לקוחות רבים יותר. קידום אתרי וויקס יכול להיות פעולה מורכבת למי שלא מכיר את העולם של קידום אתרים. אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם בקידום האתר הוא ההיררכיה של התוכן שיש בו – כך שהיא תהיה מותאמת למילות המפתח שאנחנו רוצים שהאתר שלנו יופיע בגוגל דרכן.

קידום אתר WIX – טיפים ועצות

קידום קידום אתר  WIX מצריך מאתנו להיות מחושבים מאוד בבניית האתר ובתוכן שאנחנו מפרסמים בו. עלינו לוודא שכל תמונה שאנחנו מפרסמים באתר היא בעלת תגית אלט ועלינו לוודא גם שבעת קידום האתר הכול בו מכוון מבחינת מילות המפתח והצפיפות שלהן. עוד חשוב לשים לב שמהירות הטעינה של האתר היא טובה. אחד הדברים שיכולים להאט את מהירות טעינת האתר שלנו הוא מצב בו כל הקבצים והתמונות שיש לנו באתר הם כבדים מאוד מבחינת הזיכרון שלהם. הקפדה על גודל או משקל אחיד של הקבצים תסייע לאתר להיטען מהר יותר ותשפר את היכולת שלנו לקדם אותו בגוגל.

למה חשוב לשים דגש על התוכן שיש באתר שלנו מבחינת הקידום?

פרט נוסף שחשוב מאוד לשים לב אליו כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו הוא התוכן שיש באתר. קידום אתר   WIXקשור קשר ישיר לאיכות התוכן שיש באתר שלנו. חשוב מאוד לשים לב שאנחנו מפרסמים באתר שלנו רק תוכן שרלוונטי לגולשים ויכול לעניין אותם. עלינו לשים לב שבחירת מילות המפתח שלנו הגיונית ושהיא משתלבת באופן טבעי ולא מלאכותי בכל התכנים שיש לנו באתר. ככל שהתוכן באתר שלנו יהיה מקורי יותר, מעניין יותר ורלוונטי יותר לגולשים אז הם יבלו יותר זמן בגלישה בדפים השונים שיש בו ואז גוגל תדרג את האתר במקום גבוה יותר ברשימת תוצאות החיפוש שלה.

קידום אתר וויקס בגוגל – האם זה בכלל אפשרי?

אנשים רבים טועים לחשוב שלא ניתן לקדם אתרי וויקס בגוגל – אך מחשבה זו לא נכונה. קידום אתר   WIX יכול להיות בהחלט פעולה ברת השגה בתנאי שעושים אותה נכון. אחד הדברים שחשוב לעשות כאשר אנחנו בונים אתר בוויקס היא להקפיד לאחסן את האתר בחברת אחסון חיצונית לוויקס – כלומר שאנחנו נהיה הבעלים של הדומיין והאחסון של האתר. כך נוכל לשפר את הקידום שלו. במקום שנאחסן את הדומיין ואת האתר בוויקס ונהיה קשורים לכל שאר האתרים שמופיעים בו אנחנו יכולים לבחור לאחסן את האתר בחברת אחסון אחרת וכך לשפר את מהירות הטעינה של האתר וגם את הקידום שלו. עלינו לוודא שאנחנו בוחרים לאחסן את האתר בחברות אחסון שמאחסנות אתרים איכותיים ולא אתרים שגוגל אוסר על הקידום שלהם כמו אתרי הימורים או אתרים בעלי אופי מסורי מפוקפק.

קידום אתרים – ממה חשוב להימנע כאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו בגוגל?

כאשר אנחנו רוצים לפעול למען קידום אתר   WIX בגוגל יש מספר פעולות שחשוב מאוד להימנע מהן, כאשר הפעולה החשובה ביותר היא להימנע מפרסום של תוכן מועתק או משוכפל באתר. גוגל מעניש אתרים שמופיע בהם תוכן שמופיע גם באתרים אחרים או אתרים שכל דפי האתר שלהם הם בעלי תוכן זהה.

קידום אתרי וויקס
שם
מייל
כותרת ביקורת
ביקורת
תוכן ביקורת

מצויין

1
★★★★★
5 5 1
נהנתי מאוד ממליץ

אחלה

1
★★★★★
5 5 1
קידום בחסד עליון

אנשים טובים

1
★★★★★
5 5 1
ממליץ בחום
1 Overall rating: ★★★★★ 5 based on 4 reviews
5 1