רשתות חברתיות

איך לקבל לייקים באינסטגרם

איך לקבל לייקים באינסטגרם

אם אתם קוראים מאמר זה אז כנראה שזה מיותר שאספר לכם בהרחבה על החשיבות של לייקים באינסטגרם וברשתות חברתיות בכלל, אני מניח שאתם כבר יודעים על הכוח השיווקי של לייקים ברשתות החברתיות. אם כך מוטב שישר אדון בשאלה איך לקבל לייקים באינסטגרם?

איך לקבל לייקים באינסטגרם בצורה טבעית ופשוטה?

ישנן מספר שיטות לקבל לייקים באינסטגרם , השיטה הראשונה היא זו העושה שימוש בהאשטאגס (hashtags). אלו הן התגיות המלוות בסימון # המתייגות את התמונה שלכם לפי קטגוריות. נניח וצילמתם תמונה של חתול אז באופן טבעי תסמנו אותו תחת cat#. אז איך לקבל לייקים באינסטגרם באמצעות תגיות אלו? ובכן ככל שתתייגו את התמונה ביותר תגיות כך יגדל הסיכוי שהתמונה תיחשף ליותר אנשים וגם תקבל יותר לייקים. אם נחזור לדוגמת החתול תוכלו לתייג אותו תחת תגיות נוספות, כמו למשל: בעלי חיים וחיות מחמד ואולי אפילו הגזע אליו משתייך החתול. הקפידו לסמן כל תמונה בתגיות והשתמשו ביותר מתגית אחת.שימו לב שישנן תגיות בעלות פופולריות גבוהה, כלומר ישנם משתמשים רבים המחפשים תמונות לפי תגיות אלו, לכן שימוש בתגיות אלו יביא לכם חשיפה גבוהה יותר. אך בבקשה מכם שימו לה שהן רלוונטיות לתמונה עצמה. ישנם אתרי אינטרנט רבים אשר יתנו לכם מידע נוסף על תגיות פופולריות.

עצה שנייה, אולי לא רלוונטית לכל מקרה אך בהחלט יכולה לעזור. העלו תמונות בהן ישנם אנשים נוספים. כך אתם מעלים את הסבירות שהם בעצמם ירצו לעשות לייק לתמונות ואפילו שיתוף בפייסבוק. אם זכיתם לביקור בעסק מצד סלבריטי זה יכול מאוד לעזור לכם לתייג אותו בהאשטאג ולקבל חשיפה גדולה לתמונה שלכם.

עצה שלישית, היו חברים פעילים בקהילת אינסטגרם. הקפידו ליצור קשר עם חברים אחרים ולהגיב על התמונות שלהם גם אם מדובר בזרים. אם תעשו זאת באופן קבוע תקבלו עוקבים רבים וחלקם גם עוקבים פעילים אשר יעשו לייקים לתמונות שלכם.

עצה שלישית היא לגבי הטיימינג, פרסמו תמונות בזמן שלאנשים יש זמן להגיב. לדוגמה שעות הבוקר המוקדמות הן אינן זמן טוב, כולם ממהרים לעבודה ולא מוצאים זמן להקדיש לרשת האינסטגרם. שעות הערב ואמצע היום הן השעות המומלצות.

 

איך לקבל לייקים באינסטגרם בצורה קצת יותר מהירה?

ישנן שיטות נוספות לקבל לייקים באינסטגרם כמו למשל שימוש ב FFLIKES, זהו אתר לחילופי לייקים. כל שעליכם לעשות זה להירשם לאתר בעזרת שם המשתמש שלכם באינסטגרם ולתת את הקישור לתמונה שעבורה אתם רוצים לקבל לייקים. לאחר שתגדירו את כמות הלייקים אשר בה אתם חושקים תתחילו לקבל לייקים במהרה. ניתן גם לקנות לייקים באינטרנט, פשוט משלמים לפי הכמות המבוקשת. לא מומלץ להשתמש בשיטה זו, יש לה חסרונות רבים.

Author

admin