וקבים בפייסבוק

כולם תמיד רוצים כמה שיותר עוקבים בפייסבוק, יש להם סיבות טובות. כאשר מדובר בפרופיל עסקי זה מקדם את הפרסום הויראלי של המוצר או השירות ומסייע בהגדלת המכירות. הפייסבוק בעידן שלנו לוקח חלק דומיננטי בכל קמפיין פרסומי. אפילו תוכלו למצוא את הפייסבוק לוקח חלק בקמפיינים פוליטיים. אבל האמת שכאשר מדברים על עוקבים בפייסבוק, לא מדובר רק על הכמות, צריך לתת גם חשיבות לאיכות העוקבים בפייסבוק. עוקבים מפרופילים מזויפים שנפתחים ונסגרים מידי יום במדינות עולם שלישי לא ממש מסייעים לכם. אתם צריכים עוקבים איכותיים המגיעים ממשתמשים אמיתיים.

להלן מספר טיפים להשגת יותר עוקבים בפייסבוק אשר אינם מתייחסים לקניית עוקבים או כל מיני שיטות מפוקפקות להשגת עוקבים בפייסבוק. הדרך הישרה, הבטוחה והמסורתית להשגת יותר עוקבים בפייסבוק:

שישה טיפים מוצלחים להשגת עוקבים בפייסבוק

  • פרסמו תוכן טוב ואיכותי – הקדישו מאמץ ליצירת תוכן אמיתי אשר מעורר עניין אצל הגולשים. תוכן טוב הוא תוכן ללא שגיאות כתיב ובעל מבנה תחבירי נכון. הנושא חייב להיות נושא מעניין הכתוב בצורה מעניינת. לא ארוך מידי ולא קצר מידי.
  • השתמש בתגיות (hashtags) – חשוב להשתמש במספר תגיות על מנת לתייג את התוכן. התגיות יסייעו לכם לקבל יותר חשיפה. אם התוכן שלכם הוא טוב ומעניין חלק מהאנשים אשר יחשפו לתוכן שלכם יהפכו לעוקבים בפייסבוק.
  • השתמשו בבלוגים המקושרים לפייסבוק. ניתן להתקין בבלוגים כפתור אשר בעזרתו ניתן לעקוב דרך פייסבוק. אם יש לכם בלוג פופולארי תוכלו לפרסם את התוכן שם ולזכות בעוד חשיפה אותה תמירה לעוקבים בפייסבוק.
  • עקבו אחר משתמשים אחרים – חשוב לעקוב אחר משתמשים אחרים ולהישאר פעילים בפייסבוק, כך רבים מהם יהפכו לעוקבים שלכם.
  • הקדישו מאמצים לשימור עוקבים ולא רק להשגת עוקבים חדשים. ישנם עוקבים שלאחר פרק זמן מסוים מבטלים את המעקב. ישנם מחקרים המנסים להבין מדוע אנשים מפסיקים לעקוב. על פי התשובות נראה שאנשים מפסיקים להיות עוקבים בפייסבוק כאשר יש יותר מידי עדכונים ההופכים להיות מטרידים, כאשר העידכונים אינם מעניינים וכאשר משתפים ביותר מידי פרטים שגרתיים ולא מעניינים של החיים הפרטים (משהו בסגנון היום אכלתי – שתיתי).

https://www.youtube.com/watch?v=ginpAsBO7KM

 • תנו תמורה עבור המעקב, משתמשים רבים מצפים לתמורה עבור זה שהם עוקבים בפייסבוק. התמורה יכולה להיות בדמות מבצע הנחות לעוקבים בפייסבוק, הגרלות בין העוקבים בפייסבוק וכו'. למעשה הרבה אנשים מתחילים לעקוב אחר עסק מסויים בפייסבוק כחלק מהשתתפות במבצע ששם בתור תנאי את המעקב בפייסבוק.

כפי שראיתם ישנן שיטות שונות להשגת עוקבים בפייסבוק, אין צורך לקנות עוקבים בפייסבוק. ברוב המקרים יש להתמיד בעבודה קשה ולבנות באופן טבעי יותר מאגר עוקבים בפייסבוק איכותי.

Author

admin