קידום אתרי וורדפרס למה זה כדאי?

אחת הפלטפורמות שהכי נוח וקל לבנות בהן אתרי אינטרנט היא וורדפרס. לוורדפרס יש יתרונות רבים:

  • ניתן לאחסן בה אלפי קבצים
  • קל לעצב בה אתרים
  • קל לבנות בה אתרים
  • ניתן לבנות בה אתרים במגוון שפות
  • הממשק התנהלות שלה נוח מאוד

ואולי היתרון החשוב ביותר: קל מאוד לקדם אתרי וורדפרס בגוגל. קידום אתר וורדפרס בגוגל הוא פעולה נוחה מאוד ופשוטה בגלל הקלות של בניית האתרים במערכת והתוספים המיוחדים שיש בה שנועדו להפוך את פעולות הקידום האורגני לקלות ופשוטות יותר באופן משמעותי.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – טיפים לקידום יעיל

קידום אתר וורדפרס יכול לאפשר לנו להגדיל באופן ניכר את החשיפה שהעסק שלנו מקבל ברשת. אחד הטיפים היעילים ביותר לקידום אתרים בוורדפרס הוא להקפיד להתקין באתר שלנו תוסף קידום כמו יוסט או all in one seo. תוספים אלו מסייעים לנו להתאים את כותרות ותיאורי המטא (הכותרות והתיאורים שמופיעים בגוגל) של האתר שלנו. טיפ חשוב נוסף שיעזור לנו לקדם את האתר שלנו מבחינה אורגנית הוא להקפיד שכל התכנים באתר שלנו יהיו מקוריים ומעניינים מאוד. אסור לנו בתכלית האיסור להרשות שבאתר שלנו יהיה תוכן מועתק או משוכפל – כי אז נוכל לקבל עונש מגוגל והאתר שלנו יוסר מתוצאות החיפוש שלו.

יתרונות של אתרי וורדפרס והקידום שלהם בגוגל

היתרונות של אתרי וורדפרס והקידום שלהם בגוגל הם רבים. אחד היתרונות המרכזיים הוא שמהירות הטעינה של אתרים אלו היא מהירה מאוד. ככל שהאתר שלנו נטען מהר יותר כך לגולש נוח יותר לגלוש באתר והוא בוחר לבלות בו יותר פעמים וכל פעם שבה הוא נמצא באתר ארוכה יותר. ככל שהגולשים מבלים יותר זמן באתר שלנו גוגל מדרג את האתר במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש שלו. יתרון נוסף של אתרים בפלטפורמה זו הוא שהם יכולים להכיל מאות ואף אלפי עמודי תוכן. ככל שבאתר שלנו יהיו יותר תכנים כך גוגל יזהה שמדובר באתר גדול ורציני יותר והוא יקדם אותו בתוצאות החיפוש שלו.

אתרי וורדפרס – קידום שלהם בגוגל בעזרת תוספים

קידום של אתרי וורדפרס יכול להיות פעולה קלה יותר כאשר אנחנו מקדמים אותם בעזרת תוספים. התוספים שיכולים לסייע לנו לקדם את האתר שלנו הם לא רק תוספים שנועדו במיוחד לקידום אורגני, יש תוספים רבים שיכולים לסייע לנו לשפר את הנראות ואת בטיחות הגלישה באתר. כך למשל כדאי לנו להתקין באתר תוספים כמו סליידר רבולשן או תוספים של אבטחה שנועדו להפוך את הגלישה באתר לנעימה ובטוחה יותר עבור הגולשים. חשוב לעצב את האתר באופן שהגלישה בו תהיה נוחה, הגיונית וקלה מאוד – כך הגולשים ייהנו יותר מהגלישה באתר ויבלו בו יותר.

אתרי וורדפרס – מה חשוב להקפיד שיהיה באתר?

קידום אתר וורדפרס יכול להיות הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו באינטרנט. כאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו חשוב מאוד לשים לב למקוריות של האתר ולאותנטיות שלו. ככל שהאתר שלנו יהיה מקורי ואותנטי יותר במיוחד ברמת התוכן הכתוב שלו – כך הקידום שלו יהיה קל יותר. עוד חשוב לשים לב שאנחנו מעלים לאתר קבצים של תמונות וסרטונים שהמשקל שלהם לא כבד מאוד – קבצים בעלי משקל כבד יכולים להאט באופן משמעותי את קצב טעינת האתר. טיפ חשוב נוסף הוא להקפיד ולאחסן את האתר שלנו בחברת אחסון אמינה שלא מאוחסנים בה אתרים מפוקפקים כמו אתרי פורנו, אתרי הימורים או אתרים בעלי אופי מוסרי לא מכובד שגוגל לא מסכימה שיופיעו בתוצאות החיפוש שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *