אס אי אורגניקס / Uncategorized / קידום אתרי וורדפרס

קידום אתרי וורדפרס

וורפדרס היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח. העובדה הזו הפכה אותה לאחת הפלטפורמות הנפוצות בעולם להקמה וניהול של אתרי אינטרנט. כתוצאה מכך, יש כיום גם דרישה גבוהה לשירותי קידום אתרי וורדפרס. שירותי קידום מן הסוג הזה מתאימים לקהל יעד מגוון:

א. אנשים פרטיים ובלוגרים – אין צורך בידע טכני מסובך כדי להקים אתרי אינטרנט על גבי פלטפורמת וורדפרס. אנשים פרטיים יכולים להשתמש בפלטפורמה בצורה נוחה, פשוטה, יעילה וחוקית לחלוטין. הבעיה היא שחלק מהאנשים לא יודעים כיצד לקדם את האתר שלהם, ולכן הם פונים לשירותי קידום מקצועיים ומנוסים.

ב. בעלי עסקים קטנים ובינוניים – בעלי עסקים קטנים ובינוניים מבינים שהם לא יכולים להרשות לעצמם לפעול בלי אתר אינטרנט. הם מעדיפים להשקיע באתרי וורדפרס חסכוניים ומשתמשים בהם כדי להגיע לקהלים חדשים. לאחר הקמת אתרי אינטרנט, בעלי עסקים קטנים ובינוניים מפעילים מאמצעי קידום ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש.

ג. חברות וארגונים – משרדי פרסום, חברות וארגונים משתמשים בעצמם באתרי אינטרנט על בסיס הפלטפורמה של וורדפרס. הם עושים זאת בגלל שקל להקים אתרי אינטרנט עם וורדפרס ובזכות העובדה שהם יכולים להשיג נוכחות בולטת באינטרנט. שירותי הקידום מתאימים גם להם כי הם מאפשרים חשיפה לקהל יעד רחב.

איך מבצעים קידום אתרי וורדפרס?

קידום אתרי וורדפרס מבוצע בצורה מעט שונה בהשוואה לקידום אתרי אינטרנט אחרים. ראשית, מערכת ניהול התוכן של וורדפרס מבוססת על שימוש בהרחבות. יש להתאים את ההרחבות למאמצי הקידום ולדרישות של הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש. המשמעות היא שכדאי להקים את האתר מלכתחילה באוריינטציה של קידום, ולא לחכות שהוא יעלה לאוויר על מנת לקדם אותו.

שנית, קידום אתרי וורדפרס מחייב עדכון בזמן אמת של התכנים. אתר רלוונטי יקודם באופן טבעי ברשתות חברתיות ובמנועי החיפוש. עדכון בזמן אמת של התוכן יעזור להגיע לקהלי יעד חדשים, יעודד אותם להשאיר פרטים ואולי גם יניע אותם לשתף את האתר עם אנשים חדשים.

לסיכום, אין ספק לגבי הנוכחות של אתרי וורדפרס באינטרנט. כדאי לנצל אותם לטובת קידום ולעשות זאת בצורה נכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *